Mikroplyšová deka LÝDIE - modrá 140x200 cm
Pozrite sa na iné z kategórie
Lôžkoviny
Lôžkoviny
Parametre
| Kód produktu | 008800 |
|---|---|
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Rozmery deky | 140 x 200 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Štýl | Moderné, Škandinávsky |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Modré plyšové deky 140x200 pre príjemné teplo pri každom odpočinku
Zahreje i pohladí. Áno, reč je o hebučkej deke z mikroplyšu LÝDIA s efektným vzorom hviezd na tmavo modrom podklade. Užijete si ju pri odpočinku s šálkou horúceho čaju, leňošenie u televíznej obrazovky alebo napríklad v nočnom chlade u táboráku. Je vhodným darčekom pre rodinu, priateľov či večných uzimencov. Poslúži ako ľahká prikrývka či krásny prehoz na posteľ. Deka je vyrobená z mimoriadne jemného materiálu, ktorý je ľahučký, skladný a pritom krásne hreje.