Mikroplyšové obliečky LEKNÍN Exclusive
Posteľná bielizeň
Parametre
| Kód produktu | 010004 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Farba | sivá, oranžová |
| Vzor | LEKNÍN |
| Štýl | Kvetinové, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
V jemných mikroplyšových obliečkach si chvíle odpočinku doslova užijete
Zahrejú aj pohladia! Doprajte si hodvábne jemné obliečky s romantickým motívom rozkvitnutého lekna. Mikroplyšové obliečky v lososovej, až oranžovej farbe na sivom základe ozdobia nejednu spálňu či dievčenskú izbičku. Mikroplyš je hrejivý materiál tvorený jemným mikrovláknom s krátkymi chĺpkami, ktoré majú výnimočnú schopnosť vytvárať v posteli útulne a teplo. Spoľahnúť sa môžete aj na nenáročnú údržbu, kedy materiál rýchlo schne, je stálofarebný, nežmolkuje a ostane krásny aj po opakovanom praní. Spánok ako na obláčiku si zaslúžite aj vy! Až ho vyskúšate, zatúžite mať mikroplyš na každom kroku. Naša ponuka mikroplyšu vám to umožní!