Parametre
| Kód produktu | 013639 |
|---|---|
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Rozmery deky | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Farba | zelená |
| Štýl | Moderné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Zelená deka z mikroplyšu pre pohodu a teplo pri každom odpočinku
Mikroplyšové deky majú zelený - olivový podklad a biely vzor listov čo prináša nevšedný štýl pre spálňu aj obývaciu izbu. Deka z plyšu dobre poslúži svojou jemnosťou a hrejivosťou nielen pri televízii, dobrej knižke či pri rannej káve na terase, ale všade tam kde sa chcete cítiť príjemne a komfortne. Tento prírodný dizajn diek môžete doplniť o obliečky na vankúšiky, čo dodá interiéru kontrast neutrálnych farieb. Plyšové deky sú rýchloschnúce, vhodné pre alergikov a nepúšťajú vlákna. Hrejivé deky zlepšia náladu nielen vám, ale potešia pokojne aj ako darček pre rodinu či priateľov.