Parametre
| Kód produktu | 003460 |
|---|---|
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery | 200 x 220 cm |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Materiál | Bavlna RENFORCÉ |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Farba | zelená |
| Vzor | ROSTLINY |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Škandinávsky, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornenie | Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti |
Popis produktu
Zelené obliečky 200x220 cm pre prírodný štýl spálne a kvalitný spánok v bavlne
Vneste do svojej spálne pokoj a sviežosť s týmito elegantnými zelenými obliečkami s bielym rastlinným vzorom. Tieto francúzske bavlnené obliečky kombinujú motívy listov v harmonickej kombinácii farieb a perfektne tak doplnia interiér spálne ladenej v prírodných tónoch. Samozrejmosťou renforcé bavlny je na dotyk príjemný povrch, savosť aj vzdušnosť a odolnosť materiálu voči častému praniu. Pri praní môžete pokojne zvoliť vyššie pracie teploty úprava bavlny renforcé a kvalitné farby to vydržia.
Francúzske obliečky na manželskú posteľ sú vhodné pre prikrývku s rozmerom 200x220 cm a vankúše 70x90 cm a jednoducho ich zladíte s jemnou dekou aj s obliečkami na dekoračné vankúšiky z našej ponuky v sekcii mikroplyš.